Styczniowe nowości w SHO

Organizer:
SHOSzkoła Tańców Karaibskich SHO
Date: 
Wed, 01/04/2017 (All day)

Nowy rok – nowa energia! Zapraszamy na styczniowe nowości w SHO!
PŁASKI BRZUCH & SEXY PUPA

Czwartek 17:00 start 5.01

Kurs poprowadzi Alicja Sikora. Instruktorka pokaże Wam różne ćwiczenia, dzięki którym wymodelujecie swoje pośladki a także brzuch i inne partie ciała. Poprawi się nie tylko wasza figura ale także ogólna kondycja. Możecie być pewni, że na tych zajęciach się zmęczycie więc weźcie dużo wody!

SEXY DANCE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Środa 20:00 start 11.01

Grupa dla wszystkich pań, które chciałyby poczuć się bardziej sexy, kobieco i pewnie. Na zajęciach nauczycie się poruszać w sposób, który można obserwować w takich stylach jak Burlesque i show dance. Kasia obiecuje także, że nie zabraknie także rekwizytów takich jak kapelusze czy krzesła.

DANCEHALL OD PODSTAW

Środa 18:00 start 4.01

Kurs przeznaczony dla osób, które chciałyby poznać nieco ten styl i opanować jego podstawowe kroki. Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka Ale Camara. Dzięki swoim podróżom na Jamajkę nie tylko nauczy Was kroków ale także opowie wam trochę o historii Dancehallu i o tym jak to wygląda na Jamajce. Możemy Was zapewnić – na pewno nie będziecie się nudzić!

SAMBA BRASIL GRUPA CHOREOGRAFICZNA

Środa 19:00 start 4.01

Ta grupa przeznaczona jest dla dziewczyn, które marzą o pięknych, kolorowych sambowych strojach i występach na scenie. Grupa będzie ćwiczyła jedną choreografię, którą zaprezentuje w lutym na pokazach szkoły ale nie tylko. Kurs poprowadzi Kasia. Instruktorka na pewno postara się aby gdzieś jeszcze wystąpić z tym pokazem więc zapraszamy wszystkie panie, które nie boją się sceny lubią występować.

RAGGA/DANCEHALL DLA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH

Środa 19:00 start 4.01,11

Kurs przeznaczony dla osób, które już tańczą, znają podstawy Dancehallu i chciałyby spróbować czegoś bardziej wymagającego. Zajęcia poprowadzi dla Was Maria, która na pewno będzie miała dużo fajnych pomysłów na nieco trudniejsze choreografie. Zajęcia dla wszystkich ambitnych.

Ale to nie koniec nowości! Mamy też dla Was coś co pozwoli osiągnąć idealną sylwetkę do wakacji.

To już wszystkie styczniowe nowości. Zapraszamy do naszej szkoły. Mieścimy się przy ulicy Kleczewskiej 38/40 w Warszawie.

www.sho.pl