Taneczne Wakacje Marzeń z Project Salsa

Miasta tętniące życiem, piaszczyste plaże, klejnoty architektury w miastach Gaudi’ego, Dalego i Picassa. Wino, flamenco i tapas, czyli esencja hiszpańskiej cudowności! Hiszpania Ole!
KIERUNEK PODRÓŻY: Hiszpania, Costa Brava, Lloret de Mar, czyli kraina winem i słońcem płynąca. Od długich piaszczystych plaż przez romantyczne zatoki kryjące prawdziwy charakter Dzikiego Wybrzeża po gwarne kurorty i kosmopolityczną Barcelonę. Wybrzeże Costa Brava – symbol hiszpańskiej prowincji Katalonii odkryje przed nami swoje uroki w tegoroczne wakacje 2017!
 
TERMIN: 13 – 24 sierpnia 2017
PLAN DZIAŁANIA:
Dzień 1&2: Wyjazd z Łodzi o g.22:00. Przejazd do hotelu ***IBIS w okolicach Miluzy we Francji ok. g.15:00. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Spacer urokliwymi uliczkami francuskiego miasteczka, odpoczynek i przygotowanie do drugiego etapu podróży.
Dzień 3: Wczesnym porankiem śniadanie w hotelu (ok. g.6:00), wykwaterowanie i wyjazd o g.7:00. Przejazd do hotelu w Hiszpanii. Zakwaterowanie. Obiadokolacja.
Dzień 4-10: Pobyt w Lloret de Mar, plażowanie, kąpiele morskie, korzystanie z uroku pięknej Hiszpanii i wachlarza jej atrakcji! Treningi i zajęcia taneczne odbywać się będą na terenie hotelu. WOW! Dodatkowo, dla zainteresowanych będzie możliwość skorzystania z fascynujących wycieczek fakultatywnych, m.in. Barcelona, Tossa de Mar, czy… Montserratr!  
Dzień 11: Śniadanie w hotelu. Ostatnie chwile na słoneczne kąpiele i odpoczynek przy basenie. Wykwaterowanie. Przejazd do Polski.
Dzień 12: Powrót do Polski w godzinach popołudniowych (ok. g.16:00, Łódź)
OFERTA:
-7 noclegów  wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami (serwowane w formie bufetu) w Lloret de Mar w luksusowym kompleksie hotelowym ***Evenia Montevista (zakwaterowanie w 2-osobowym pokoju z łazienką)
-1 nocleg w okolicach Miluzy w hotelu ***IBIS
-warsztaty relaksacyjne i taneczne
-3 godzin różnorodnych zajęć tanecznych dziennie
-2 bloki taneczne – od podstaw i dla roztańczonych- łącznie dla każdego ok. 20 h zajęć podczas wyjazdu!
-codzienne wieczorne imprezy i tańce pod rozgwieżdżonym niebem! Będzie dynamicznie, i będzie romantycznie!
-opiekę pilota – rezydenta podczas pobytu
-szybki i bezpieczny transport autokarowy (klimatyzacja, WC, barek, DVD)
-ubezpieczenie NNW i KL
-nowe przyjaźnie, bukiet radości oraz moc tanecznych (i nie tylko!) wrażeń!
-UWAGA! oferta nie obejmuje obowiązkowej opłaty klimatycznej (1€/dzień/osoba)
      
ZAKWATEROWANIE: ***Evenia Montevista Hotel
Urokliwie położony hotel znajduje się 7 minut spacerem od plaży, i zaledwie 5 minut spacerem od głównej dzielnicy handlowej i lokali gastronomicznych. Otaczają go piękne zielone tereny z unikalnymi drzewami. Wewnątrz ogrodzonego kompleksu poza budynkiem hotelowym, odkrytym basenem, nowoczesnym placem zabaw dla dzieci, dominuje zieleń – prywatny ogród pełen krzewów i platanów, skutecznie zapewniając wytchnienie od słońca! Nowoczesne i klimatyzowane pokoje w hotelu oferują prywatny balkon i telewizor. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka.

 
EKIPA INSTRUKTORÓW:
#Alfredo Garcia #Marta Rolnik-Warmbier #Łukasz Midura #Karina Marglarczyk #Piotr Kruk
Będzie duuuużo dynamicznej Salsy, zmysłowej Bachaty, magicznego Jazzu, rozwijających Izolacji & Body Movement, kobiecej Salsy Solo & Ladies Styling, dzikiego Afro, intrygującej Kizomby, pobudzających tanecznych Orzeźwień (nie mylić z otrzeźwień!  o poranku!) i wiele, wiele więcej tańca, tańca i jeszcze raz TAŃCA, jak na Taneczny Wyjazd przystało! 
    
CENA: 2559zł
Sprawdź jak co roku bawimy się w innym kraju: Bułgarii, GrecjiCzarnogórzeChorwacjiwe Włoszech, i nad polskim morzem: Łeba 2010Władysławowo 2010Władysławowo 2011Władysławowo 2012Organizujemy wyjazdy tylko dla Pań, np: Ryn 2011dla Zakochanych Par i nie tylko, np: Walentynkowy Wyjazd 2015oraz weekendowe wypady za miasto: Majówka 2013Majówka 2012 i wiele, wiele więcej!
 
 
FAQ:
1. Czy jeśli jeszcze nie tańczyłem/am, bądź dopiero zaczynam swoją przygodę z tańcem, to czy mogę jechać?
odp 1. Taaak! Taneczny wyjazd do Hiszpanii to najlepsza okazji do nauki! Będą 2 ścieżki rozwoju – dla osób początkujących i dla tych ciut bardziej zaawansowanych. W trakcie wyjazdu przejdziesz przyśpieszony kurs tańca oraz wykorzystasz w praktyce zdobyte umiejętności!
2. Nie mieszkam w Łodzi. Czy wyjazd jest możliwy tylko z tego miasta?
odp 2. Nie. Co roku jadą z nami osoby z caaaałej Polski, a my w miarę naszych możliwości staramy się uprościć kwestie transportowe. Autobus wyjeżdża z Łodzi, ale jest opcja dosiadki w wyznaczonym miejscu po trasie przejazdu
3. Nie mam pary a bardzo chcę jechać, czy mogę jechać sam/a?
odp 3. Oczywiście, że tak! Partnerkę/Partnera poznasz na miejscu!  Co roku jedzie z nami ogromna grupa żądnych przygód i tanecznych wrażeń uczestników, którzy zapisują się solo, a wracają z grupą przyjaciół. Nic nie zbliża bardziej niż TANIEC! 
PROCEDURA ZAPISU:
Krok 1: Skontaktuj się z Martą Ru z Biura PS (biuro@projectsalsa.pl/ 508056763) w celu zapisania się i dopytania o wszelkie interesujące Cię szczegóły.
Krok 2: Po potwierdzeniu możliwości zapisu wpłać wymaganą kwotę zadatku (559zł) na otrzymany numer konta oraz prześlij potwierdzenie przelewu na biuro@projectsalsa.pl.
UWAGA!: bez otrzymania potwierdzenia wpłaty nie rezerwujemy miejsca!
Krok 3: Wpłać pozostałą część kwoty (2000zł) na ww. konto i ciesz się przygotowaniami do wyjazdu z ekipą PS 
UWAGA: wpłaty przyjmowane są wyłącznie na wskazane konto. Nie przyjmujemy płatności w ratach (oprócz wskazanych powyżej). Wpłaty bez wcześniejszego kontaktu i zapisania się, nie będą rozpatrywane.
Imprezę rozkręcają: