Gorąca, słoneczna ITALIA z Project Salsa!

Wszystkie drogi prowadzą do… ITALII oczywiście! Wspaniałe, szerokie, piaszczyste plaże. Najlepsze dyskoteki. Ekscytujące parki rozrywki! Zanurz się w fantastycznej atmosferze włoskiego Dolce Vita!
KIERUNEK PODRÓŻY: Włochy, Riwiera Adriatycka, Cesenatico, czyli słońce, złote plaże i niepowtarzalna atmosfera włoskich wakacji!
     
TERMIN: 18 – 28 sierpnia 2018
 
PLAN DZIAŁANIA:
Dzień 1: Wyjazd z Łodzi o g.09:00. Przyjazd do Wiednia ok. g.19:00. Wieczorny spacer z przewodnikiem urokliwymi ulicami stolicy Austrii, odpoczynek i przygotowanie do drugiego etapu podróży.
  
Dzień 2: Przejazd do hotelu we Włoszech ok. g.12:00. Zakwaterowanie ok. g.14:00. Obiadokolacja.
Dzień 3-9: Pobyt w Cesenatico, plażowanie, kąpiele morskie, korzystanie z uroku pięknej Italii i wachlarza jej atrakcji! Treningi i zajęcia taneczne odbywać się będą na terenie hotelu. WOW! Dodatkowo, dla zainteresowanych będzie możliwość skorzystania z fascynujących wycieczek fakultatywnych, m.in. Wenecja, czy… San Marino!  
Dzień 10: Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie ok. g. 10:30. Przejazd do Polski przez Austrię i Czechy.
Dzień 11: Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.
 
OFERTA:
-8 noclegów  wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami w Cesenatico w wygodnym kompleksie hotelowym  (zakwaterowanie w 2/3-osobowych pokojach z łazienką)
-wieczorny spacer ulicami Wiednia! Tu historia spotyka współczesność tworząc rewelacyjny klimat malowniczo położonej stolicy Austrii!
-warsztaty relaksacyjne i taneczne
-4 godzin różnorodnych zajęć tanecznych dziennie
-2 bloki taneczne – od podstaw i dla roztańczonych- łącznie dla każdego ok. 20 h zajęć podczas wyjazdu!
-codzienne wieczorne imprezy i tańce pod rozgwieżdżonym niebem! Będzie dynamicznie, i będzie romantycznie!
-opiekę pilota – rezydenta podczas pobytu
-szybki i bezpieczny transport autokarowy (klimatyzacja, WC, barek, DVD)
-ubezpieczenie NNW i KL
-nowe przyjaźnie, bukiet radości oraz moc tanecznych (i nie tylko!) wrażeń!
-UWAGA! oferta nie obejmuje obowiązkowych: opłaty klimatycznej (1,5€/dzień/osoba) oraz kosztów zwiedzania Wiednia z przewodnikiem (10€).
 
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
*Gradara i San Marino (koszt: 35€): Gradara to miejscowość w prowincji Pesaro i Urbino z XII-wieczną twierdzą, w której według autora „Boskiej Komedii” Dantego, miała wydarzyć się tragiczna historia miłosna. San Marino – państwo-miasto we Włoszech usytuowane na wzgórzu Monte Titano, najstarsza republika świata, słynie z przepięknej starówki, ogromnego zamku i…. przystępnych cen! 
*Wenecja (koszt: 50€): rejs statkiem i zwiedzanie Wenecji. Zwiedzanie bazyliki św. Marka, Pałacu Dodżów, Wieży Zegarowej, Dzwonnicy, Mostu Westchnień. Spacer urokliwymi ścieżkami Wenecji.
TRANSPORT:
Jedne z najnowocześniejszych autokarów w Europie! SETRA 517 HD. Najbezpieczniejszy. Najnowocześniejszy. Najbardziej komfortowy autokar w wersji****! Autokar posiada: klimatyzację, ogrzewanie postojowe, 2 monitory, DVD, WC oraz barek z kawą i herbatą!

ZAKWATEROWANIE:
Usytuowany w samym centrum miasta, jedynie 500 metrów od plaży – urokliwy hotel ZEN, z tarasami porośniętymi bujną zielenią, chroniącą przed upałem, z 3 komfortowymi basenami z opcją hydromasażu, z klimatycznymi pokojami w prawdziwie włoskim stylu! Hotel oferuje 2 i 3 osobowe klimatyzowane pokoje z TV i minibarem. Ilość miejsc ograniczona!
     
EKIPA INSTRUKTORÓW:
#Marta Rolnik-Warmbier #Łukasz Midura #Kasia Lorkowska #Piotr Kruk #Marcos de Lima
Będzie duuuużo dynamicznej Salsy, zmysłowej Bachaty, magicznego Jazzu, rozwijających Izolacji & Body Movement, kobiecej Salsy Solo & Ladies Styling, dzikiego Afro, intrygującej Kizomby, tajemniczego Zouka,pobudzających tanecznych Orzeźwień o poranku! i wiele, wiele więcej tańca, tańca i jeszcze raz TAŃCA, jak na Taneczny Wyjazd przystało! 
 
CENA: 2559zł
FAQ:
1. Czy jeśli jeszcze nie tańczyłem/am, bądź dopiero zaczynam swoją przygodę z tańcem, to czy mogę jechać?
odp 1. Taaak! Taneczny wyjazd do Włoch to najlepsza okazji do nauki! Będą 2 ścieżki rozwoju – dla osób początkujących i dla tych ciut bardziej zaawansowanych. W trakcie wyjazdu przejdziesz przyśpieszony kurs tańca oraz wykorzystasz w praktyce zdobyte umiejętności!
2. Nie mieszkam w Łodzi. Czy wyjazd jest możliwy tylko z tego miasta?
odp 2. Nie. Co roku jadą z nami osoby z caaaałej Polski, a my w miarę naszych możliwości staramy się uprościć kwestie transportowe. Autobus wyjeżdża z Łodzi, ale jest opcja dosiadki w wyznaczonym miejscu po trasie przejazdu
3. Nie mam pary a bardzo chcę jechać, czy mogę jechać sam/a?
odp 3. Oczywiście, że tak! Partnerkę/Partnera poznasz na miejscu!  Co roku jedzie z nami ogromna grupa żądnych przygód i tanecznych wrażeń uczestników, którzy zapisują się solo, a wracają z grupą przyjaciół. Nic nie zbliża bardziej niż TANIEC! 
PROCEDURA ZAPISU:
Krok 1: Skontaktuj się z Martą Ru z Biura PS (biuro@projectsalsa.pl/ 508056763) w celu zapisania się i dopytania o wszelkie interesujące Cię szczegóły.
Krok 2: Po potwierdzeniu możliwości zapisu wpłać wymaganą kwotę zadatku (559zł) na otrzymany numer konta oraz prześlij potwierdzenie przelewu na biuro@projectsalsa.pl.
UWAGA!: bez otrzymania potwierdzenia wpłaty nie rezerwujemy miejsca!
Krok 3: Wpłać pozostałą część kwoty (2000zł) na ww. konto i ciesz się przygotowaniami do wyjazdu z ekipą PS 
UWAGA: wpłaty przyjmowane są wyłącznie na wskazane konto. Nie przyjmujemy płatności w ratach (oprócz wskazanych powyżej). Wpłaty bez wcześniejszego kontaktu i zapisania się, nie będą rozpatrywane.
Imprezę rozkręcają: