Dłuuugi MAJowy weekend z Project Salsa

MAJÓWKOWY WYJAZD INTEGRACYJNO-TANECZNY pt. „TAŃCE & LEŻAŃCE” 2018
4 dni PASJI, ZABAWY, ROZWOJU, ODPOCZYNKU, INTEGRACJI!
3-6 maja 2018! Tylko z PROJECT SALSA! 

Co nas czeka?

Będziemy tańczyć, leżeć na zielonej trawce i opalać się na pomoście i pobliskiej plaży. Wieczorem wspólnie pogrillujemy, by następnie poczuć się jak w filmie Dirty Dancing, podczas imprezowych, gorących nocy… Będzie się działo!

 

Gdzie się bawimy? Ośrodek szkoleniowo-konferencyjny  w Mikorzynie

Co obejmuje oferta:
-3 noclegi w 2-osobowym pokoju w domku 6-osobowym wraz z pełnym wyżywieniem (śniadanie+obiad+kolacja) bądź 3 noclegi w 2-osobowym pokoju w Hotelu wraz z pełnym wyżywieniem (śniadanie+obiad+kolacja) – liczba miejsc ograniczona!
-codziennie 6h warsztatów tanecznych dla poziomu początkujący/OPEN/ średni/zaawansowani
-2 warsztaty „poranne orzeźwienie dla duszy i ciała”
-2 szalone wieczorne imprezy (w tym jedna impreza tematyczna: „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO”!)
-gry i zabawy integracyjne
-wspólne ognisko
-ogrom pozytywnej energii i radości
-rejs statkiem wraz z imprezą i warsztatami!
  
Jakie będą zajęcia?
Salsa, Bachata, Kizomba, Zouk, Reaggeton, Ladies&Men Styling i wiele więcej – na wszystkich poziomach w wersjach zajęć, których nie doświadczysz na regularnych kursach!
Jakie będą poziomy tańca?
Tradycyjnie poziomy:
- podstawowy: zupełne początki tańca, tempo jak na kursach początkujących- zupełnie od podstaw ( jeśli Ty tańczysz a Twoi bliscy nie – to jest poziom dla nich)
-OPEN, czyli dla osób która zaczynają z ambicją, oraz tych, co już tańczą ale chcą po prostu się rozruszać ( jeśli Ty tańczysz, a Twoi bliscy nie, ale mają zacięcie i chcą Cię dogonić- to jest to poziom dla nich. A także dla Ciebie, jeśli chcesz się dobrze bawić na zajęciach)
- średniozaawansowany/ zaawansowany: dla osób, którzy tańczą na poziomie, który pozwala swobodnie zapamiętywać sekwencje figur uczonych w szkołach tańca na poziomie średniozaawansowanym i pierwszych fazach stopni zaawansowanych
NOWOŚĆ!
- w tym roku dołączamy stopień zaawansowany premium, dla osób, które tańczą w formacjach, grupach choreograficznych lub tańczą powyżej kilku lat, swobodnie czując się na zajęciach zaawansowanych podczas festiwali, warsztatów i kursów.
Ile będzie zajęć?
- 6 godzin dziennie na dwóch salach: ok. 2 godziny dziennie dla początkujących, 3 na poziomie open, 3 na poziomie średnim, 3 na zaawansowanym premium, 1 wspólne zajęcia dla wszystkich
  
Dla kogo jest ten wyjazd?
Dla tych, którzy cenią naturę i kulturę w jednym czasie  . W pięknych okolicznościach przyrody będziemy rozwijać swoją przyjaźń z kulturą latynoamerykańską, a także rozwijać przyjaźnie między nami. Poziomy tańca są dla osób stawiających swoje pierwsze kroki taneczne do mocno zaawansowanych tancerzy.
Kto jedzie?
Marta Rolnik-Warmbier, Kuba Żurawiński, Piotr Kruk, Ania Jot, Klaudia Tomaszewska, nasz gość: Kornel Cebulski, masa pozostałych ekstra instruktorów PS i oczywiście TY! 
      
Ile to kosztuje?:
dot. kosztu zakwaterowania i wyżywienia 1 osoby w domku (6-osobowy), w pokoju 2-osobowym:
-przy wpłacie do 31 marca 2018: 450zł
-przy wpłacie po 1 kwietnia 2018: 525zł
dot. kosztu zakwaterowania i wyżywienia 1 osoby w hotelu, w pokoju 2-osobowym:
-przy wpłacie do 31 marca 2018: 500zł
-przy wpłacie po 1 kwietnia 2018: 575zł
ILOŚĆ MIEJSC MOCNO OGRANICZONA! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! ZAPISY ZBIERAMY DO 27 kwietnia 2018!
Jak się zapisać:
Krok 1: Skontaktuj się z biurem PS (biuro@projectsalsa.pl/ 508056763) w celu zapisania się i dopytania o wszelkie interesujące Cię szczegóły.
Krok 2: Po potwierdzeniu możliwości zapisu dokonaj wpłaty (osobiście, bądź przelewem – zgodnie z otrzymanymi instrukcjami)
Krok 3: Ciesz się przygotowaniami do wyjazdu z ekipą PS